Largimi i Rashel Kolanecit nga emisioni ‘Xing me Ermalin’ u shoqërua me fjalë për kalimin e saj në ekranin e Top Channel.

Edhe pse Rasheli nuk ka pohuar dhe as mohuar këtë fakt publikisht, ajo për të disatën herë, edhe mbrëmjen e djeshme është parë të jetë pjesë e panelit të emisionit  ‘Proçesi Sportiv’ në rolin e komentueses.

Madje edhe fotot e publikuara nga dhoma e grimit në Top Channel, janë të shpeshta. Por Rashel në veshjen e mbrëmshme ka bërë xing edhe me një detaj nga pronarja e këtij televizioni, Lori Hoxha.

Ajo ka veshur një fustan të njëjtë që ia kemi parë Lorit në një nga eventet ku blogerja ka marr pjesë. Si mendoni juve , cilës i shkon më shumë?