Amber Rose ka treguar pjesët e saj intime në një postim të bërë në rrjetin social “Instagram”.

Në atë fotografi, ajo mori shumë komente e reagime negative, dhe madje, Ambere i çmend të gjithë me këtë fotografi. Ajo shfaqet tejet provokuese ku në pjesën intime ka vendosur një trëndafil.

Më poshtë shikoni fotografin ku ajo ka te veshur një fustan ngjyrë roze por ë shfaqet shumë tërheqëse , mirëpo modelja në një tjetër fotografi ka të veshur sutjena me ngjyrë të zezë.