Është shumë, madje tepër aktive në rrjetet sociale.

Prezantuesja e emisionit ‘Thumb’, Aulona Musta njihet për fiksimin e saj ndaj palestrës dhe trupit fit, prandaj pothuajse gjithë postimet i ka nga palestra dhe kuzhina e pasuruar me ushqime të shëndetshme, shkruan lajmi.net

Ajo në Instastory sot ka hedhur një fotografi ku shihet se ka pozuar para pasqyrës. Mirëpo, në fakt, vëmendjen më të madhe e merr shkrimi që ka lënë në foto.

“Kur s’ke cica, por të paktën ke muskuj barku” ishte shkrimi i fotos, ku Aulona dukej tejet e ‘rrafshët’ në trup!