Këngëtarja Arilena Ara kohëve të fundit është njëri ndër emrat më të komentuar në media.

Kjo për fatkin se ajo ka një zë të mahnitshëm dhe projekti i fundit, kënga ‘Nëntori’ e interpretuar në gjuhën angleze u pëlqye shumë.

Por jo vetëm për këtë arsye, pasi Arilena u komentua shumë edhe për paraqitjen e saj veç me tanga para publikut.

E së fundmi ajo ka surprizuar sërish me një fustan të kuq në të cilin tregon shumë.