Ajo së fundmi u kthye nga Turqia, ku bëri operacionin e saj të dytë.

Dhe Jemma Lucy ishte në humor të mirë për të treguar rezultatet të hënën mbrëma, derisa kishte dalë për të shijuar një natë jashtë,

Ylli tregoi hiret e saj trupore e veshur në një kostum ngjyrë nude.

29 vjeçarja nuk kishte veshur të brendshme dhe tregoi thithkat dhe të pasmet tejet seksi.