Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shkuar para pak minutash në selinë e Partisë Demokratike, ku po zhvillon një takim me kreun e PD, Lulzim Bashën.

Në fokus të takimit është tryeza opozitare e ditës së nesërme.

Në këtë takim është i pranishëm dhe kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili.