Ledri Vula ka zgjedhur për të pushuar në një vend të çuditshëm

Reperi i njohur kosovarë pasi pati punë shumë dhe pas realizimit të këngës së tij të fundit TZZ, është nisur për në një vend tjetër për të pushuar.

Pas Katarit, Ledri është nisur për të pushuar në kryeqytetin rusë, Moskë, shkruan GazetaExpress.

Madje për këtë, Ledri ka postuar edhe një video në InstaStory ku shihet se në kryeqytetin rus momentalisht ka të reshura bore.