Këngëtari i njohur Gena na ka prezantuar sot me dy princeshat e tij. Përmes një fotoje në Instagram, Gena na ka treguar 2 vajzat e tij e bukuroshe. Princeshat në fakt nuk janë vajza të vogla, por përkatësisht Nasiola 19 vjeçe ndërsa Hegla 17.

Ato ngjajnë shumë me të atin, dhe këngëtari ka treguar se është mjaft i lidhur me vajzat. Dy bukuroshet e Genës, nuk kanë zgjedhur të ndjekin rrugën e artit, si babai i tyre.