Ajo lindi vajzën e saj Sienna në prill, fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Russell Wilson.

Dhe gjashtë muaj më vonë, Ciara ka treguar trupin e saj mahnitës pas lindjes së vajzës me një fustan të zi të premten.

Këngëtarja 31 vjeqare e cila gjithashtu ka një vajzë 3 vjeqare me reperin Future, ka zgjedhur një ansambël të zi për vetën e saj.