Këngëtarja e famshme, Nicole Scherzinger shumë shpejt vjen me një projekt të ri muzikor.

Scherzinger ka njoftuar fansat e saj se pret me padurim që të lansojë këngën e saj të re.

Bazuar në një fotografi të publikuar në Instagram ajo duket si gjithmonë në formë të përkryer dhe shumë seksi.