Neymar e Mbappe shkëlqyen kundër Anderlechtit, por edhe dështuan në disa raste.

Paris Saint Germaini e ka shkatërruar Anderlechtin duke e mposhtur 4:0, kjo edhe falë dyshes fantastike, Neymar dhe Kylian Mbappe, që shënuan nga një gol.

Por, jo gjithmonë Mbappe e Neymar konkretizojnë gjitha rastet, ata kanë dështuar keq mbrëmë kundër Anderlechtit në rastin që mund ta shikoni më poshtë.