Kohët e fundit moderatorja Alketa Vejsiu ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilët shfaqet më sensuale se kurrë.

Megjithatë fotot e fundit e publikuara prej Vejsiut në rrjete sociale, ku ajo shfaqet e veshur e tëra me të kuqe lënë pa fjalë. Shikoni sa sensuale dhe në formë duket prezantuesja e njohur e ekranit