Qendërmbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi ka postuar një foto me vajzën e tij, për të cilën thotë se është motivimi më i madh

Shkodran Mustafi para disa javësh është bërë baba i një vajze, ku po thuajse çdo ditë poston foto me të në rrjetet social.

Ai me anë të një postimi në Facebook tregon se vajza e tij është motivimi më i madh që ka.

“Ajo është motivimi më i madh për të tentuar dhe qenë më i miri që mundëm”, shkruan Mustafi.