Reperi i njohur Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefi në çdo moment janë në qendër të vëmendjes së publikut dhe medieve rozë.

Ata pothuajse tërë kohën shihen së bashku dhe duken shumë të dashuruar, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi Loredana ka postuar një video në llogarinë e saj në Instastory ku shihet së bashku me Mozzikun.

Por, teksa Loredana bën këtë video, Mozzik me të dy duart tregon gishtin e mesëm.

Kujtojmë se vetëm pak javë më parë dyshja e njohur kanë qenë shumë të komentuar për një ndarje të mundshme.

Ata madje kishin ndaluar së ndjekuri njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Por, nuk shkoi shumë dhe çifti largoi dyshimet duke treguar se janë së bashku