Ylli televiziv britanik, Montana Brown, ka publikuar një fotografi në Instagram, duke i “trullosur” 1.2 milion fansat e saj me hiret e saj trupore.

Ajo pozoi në një plazh me bikinet e saj të zeza, dhe asaj fotos i la një mbishkrim mjaft interesant.

“Më ktheni në Maldive”, tha Brown ndër të tjera në postimin e saj.