Aktorja e njohur Seda Güven është gjetur në një moment mjaft të vështirë dhe të sikletshëm në parukeri.

Ndërsa po ulej në karrike Seda, e njohur për rolin e Valentines në filmin ‘Kurti dhe Sura’, e ka gjetur veten në dysheme.

Miku i saj parukier i ka hequr pa dashje karrigen dhe ajo është rrëzuar.

Por aktorja e ka marrë me shumë sportivitet këtë që ka ndodhur pasi në video dëgjohet duke qeshur.

Ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë dhe Seda e ka postuar videon në rrjetet sociale me mbishkrimin: “Momentet e vështira që kam përjetuar në parukeri.”