Dikur ishte Miss Kosova.

Por, bukurinë dhe elegancën Besa Gashi e mban edhe sot, shkruan lajmi.net

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se është në një pentagon gjuajte.

Duke e provuar armën, Besa dukej shumë e rrezikshme në këtë imazh.