Një milionere 20-vjeçare është arrestuar pasi u fut me makinë me të kuqe dhe përplasi turmën duke vrarë 6 persona.

Rrugët e Karkivit në Ukrainë u përgjakën pasi makina e saj Lexus goditi një VW Touareg dhe mori përpara njerëzit në trotuar.

Truprojat e Alyona Zaitseva nxituan me dy makina Jeep për ta mbrojtur atë nga turma e tërbuar.

Mes viktimave është edhe një nxënëse 15-vjeçare.

“Dukej si një zonë lufte,” tha një dëshmitar.

Zaitseva është vajza e një multimilioneri. Ajo shpëtoi pa u plagosur.

https://www.youtube.com/watch?v=QSDhdcDQ9Vk&feature=youtu.be