Jemi vetëm disa orë larg njërit prej derbeve më të bukur në botë, atij të Madonninës dhe atmosfera po ndjehet gjithnjë e më shumë në të dy kampet.

E fundit që ka menduar t’i motivojë futbollistët e Milanit, para derbit, ka qenë modelja me origjinë marokene, Mila Suarez.

28 vjeçarja ka pozuar me bluzën kuqezi, me numrin 1 dhe foton e ka postuar në Instagram duke shkruar: “E kuqja e pasionit dhe e zeza e forcës” .

Derbi Inter-Milan, do të luhet të dielën në orën 20:45, por a do të jetë modelja në shkallët e stadiumit, për të mbështetur kuqezinjtë?!