Artistja e njohur Mihrie Braha ka qenë e pranishme ditë më parë në spektaklin e njohur Zhurma Video Music Awards ku ka fituar edhe çmimin “Best Balade”.

Në intervistën që ajo ka dhënë pas eventin para moderatorit Maksim Gjokaj në lidhje se kush e kishte veshur atë natë, ajo ka treguar se fustanin e ka tash e 17 vite dhe e ka veshur sërish, madje ajo jep edhe një këshillë për të gjitha zonjushat dhe zonjat që ti ruajnë veshjet.