Nënkryetari i BAshkimit Demokratik për Integrim, Izet Mexhiti, sonte në ClickPlus duke folur për përgjegjësitë dhe meritat e zgjedhjeve lokale u shpreh se të gjithë duhet të marin shembull nga kandidati i BDI-së në Gostivar, Nevzat Bejta.

“Të gjithë duhet të marin shembull nga kandidati yn në Gostivar, Bejta që edhe kandidatët tjerë të ndjekin rrugën e tij nga partitë e vogla” u shpreh Mexhiti./TetovaSot/