Pas largimit të Rashelës për shkak të shkollës, Mamaqi i bëri një ftesë Kevina Kthjellës, e cila jetonte në Itali por tani, do të qëndrojë këtu për “Xingun”.

Prezantimi dhe hyrja ne skene për herë të parë ishte një shoë brenda shoë-t. Me një fustan te hapur lart e poshtë dhe qe nuk linte vend për shumë imagjinate, me një trup lastar dhe shume e bukur, Kevina Kthjella do te magjepste te pranishmit aty si dhe telespektatorët e shumte te Xing-ut.

Kërcimi sensual ne mes te skenës ishte shumë  hot, ndërkohë qe veshja e lehte te bënte te dyshosh në të brendshmet e saj. Ishin apo jo?

Këtë përgjigje e ka dhënë vetë Kevina me një postim në rrjetet sociale.

“Dua te hedh poshte te gjithe aludimet sipas te cilave kam kercyer pa mbathje. Kam pare postimet neper rrjete sociale per sa i perket kesaj teme . Dua te them se askush nuk duhet te arrije ne perfundime pa qene i sigurt per çka po flet. “Do flas me Ermalin dhe javën tjeter do vesh pantallona ushtarake’, tha ajo.