Justin Hartley është martuar me të dashurën e tij, Chrishell Stause.

Aktori 40-vjeçar dhe aktorja 36-vjeçare u martuan të shtunën në një ceremoni romantike, raporton People, transmeton Klan Kosova.

Të ftuarit përfshinin Mandy Moore, Milo Ventimiglia, Sterling K.Brown, Chrissy Metz, Chris Sullivan dhe të tjerë.