Vajza e njohur e Eli Farës vazhdon që të godas fortë shoëbizin shqiptar me fotografitë e saj.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket mjaftë bukur dhe seksi.

Veshur në të zeza dhe me grimin e rënduar Marina provokon me bukurinë e saj.