Ajo u emërua engjëll i Victoria’s Secret në vitin 2010.

Dhe shtatë vite më vonë pas këtij nderi, Lily Aldridge u shfaq e mahnitshme në hapjen e dyqanit Bvlgari në New York City,

31 vjeçarja kishte veshur një fustan të zi të gjatë pa sytjena, duke treguar linjat perfekte trupore dhe gjoksin seksi.