Luana Vjollca së shpejti stratron me emisionin e saj të ri “Shiko Kush Luan”.

Ajo nga aty ka postuar një fotografi në të cilën shihej shumë provokuese veshur me fustanin e bardh dhe me dekoltenë e tij te hapur.

Luana edhe këtu ekspozoj gjoksin dhe format e saj bombastike kurse komentet në rrjetet sociale nuk kanë të ndalur.

Shikoni si duket Luana.

Edhe pak.. #ShikokushLUAN Sonte! 20:50 @topchannelalbania @shikokushluan

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

NESER..20:50 #ShikokushLUAN

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

“Shiko kush Luan”, të shtunën ora 20:50 !! @shikokushluan @topchannelalbania

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on