Si çdo baba edhe Lionel Richie frikësohet që e bija e tij të mos dashurohet në djalin e gabuar.

E këngëtari legjendar ka deklaruar që ndihet goxha i frikësuar për lidhjen e vajzës së tij 19 vjeçare me Scott Disick.

“A jam shokuar? Unë jam baba, natyrisht. Jam i frikësuar për vdekje, mos bëni shaka” ka thëne Richie për vajzën e tij Sofia.

E sipas disa burimeve të Belebuzz, Sofia dhe Scott, të cilët janë parë së bashku gjatë muajve të fundit, këto ditë janë të pandashëm.