Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të kërkuara të publikut.

Pavarësisht se kohëve të fundit nuk është shumë aktive me prurje të reja muzikore, ajo ka filluar të jetë më aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në foton e fundit që ka postuar në Instastory, Leonora vjen kaq e bukur dhe e veshur me stil sa mezi mund të ja ndashë sytë.

Ndryshe, sa i përket princit, ajo nuk ka deklaruar ende se e ka gjetur atë.