Ditë më parë moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe Qendresa Bajrami i dhanë fund beqarisë.

Çifti i sapomartuar kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të rreth 700 personave të ftuar, transmeton Gazeta Express.

Në mesin e shumë yjeve të njohura e pranishme ishte edhe këngëtarja e njohur Leonora Jakupi.

Me një fustan të gjatë, e flokë të kapura Leonora ka shkëlqyer në dasmë.

Por, si duket shumë shpejt do të keni mundësi ta shihni edhe Leonorën nuse.

Ajo për emosionin “Mirage” ka lënë të kuptohet se nuk ka mbetur edhe shumë dhe atë ta shohim së shpejti nuse.

Se kur do të ndodhë dasma e këngëtares, kjo mbetët të shihet.

Ndryshe “Pa asnjë dyshim”, është projekti i fundit nga Leonora.