Aktorja e njohur britanike, Laura Haddock ka pranuar se është në pritje të fëmijës së saj të dytë, me bashkëshortin Sam Claflin.

Bukuroshja Haddock u pa rrezatuese teksa u shfaq me një fustan ngjyrë rozë të lehtë, duke vë në pah dhe barkun e saj prej një shtatzëne.

Laura Haddock ishte pjesë e një ndeje në Canada kur dhe u shfaq shtatzënë në fëmijën e saj të dytë pasi ajo gëzon një tjetër djalë me yllin e filmit ”The Hunger Games”.