Mos pritni ta shihni barkun e fryrë të Kylie Jenner nga shtatzënia së shpejti.

Në një nga fotot e fundit të postuara qysh kur kanë filluar lajmet për shtatzëninë e Jenner, 20 vjeçarja shihet duke veshur një këmishë më të gjerë se zakonisht, dhe këmisha nuk na lejon të shohim se si duket barku i saj, transmeton Telegrafi.

Jenner e ka postuar fotografinë në Instagram të hënën, bashkë me përshkrimin “këmisha e Sasash”.

Mund të supozojmë se për Sashan ajo i është referuar mikes së saj fotografe Sasha Samsonova.

Pamja me këmishë të gjerë padyshim se është ndryshim për Jenner, e cila kryesisht njihet për veshje të ngushta të cilat ia theksojnë asaj linjat.

Sasha’s Shirt 💙

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Obsessed with my @fashionnova dress 💎 Get it at FashionNova.com ✨ #ad @fashionnova

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

🕊

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on