Këngëtarja dhe bukuroshja Adea Pula mund të këtë pauzuar në karrierën e saj muzikore dhe si modele por jo në rrjetet sociale

Në një InstaStory, Adea ka treguar sa sharmante është derisa ka uruar një të hënë të këndshme të gjithë fansave të saj.

Në këtë video, Adea është e veshur me tesha sportive dhe shumë e zakonshme, derisa ekspozon buzët e saj të trasha.

Adea nga vegjëlia ishte bërë e njohur me disa këngë të reja, por pasi u rrit ajo nuk është parë aktive në fushën muzikore.