Bukuroshja shqiptare Kristela Gjoka vazhdon të ngrejë pluhur sa herë që paraqitet në media.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”, në të cilën shfaqet me bikini dhe ekspozon komplet të pasmet bombastike.

Menjëherë pas kësaj fotografie komentet nuk kanë të ndalur nga fansat e saj, të cilët duket se janë “çmendur” me pamjen e saj.

Kristela ishte e famshme edhe para martesës me këngëtarin kosovar Noga, me të cilin pas pak kohe u divorcua, ndarje që u përfol shumë në media mes polemikash të shumta.