Është një nga balerinat më të njohura të vendit tonë, ndonëse tashmë karrierën e saj po e vijon jashtë. Bëhet fjalë për balerinën shumë të komentuarën e këtyre kohëve të fundit, Klaudia Pepën.

Duket se ajo është kthyer në Tiranë që mbrëmjes që lamë pas, pasi ka publikuar foto me mikun e saj balerinin e Tv Klan, Graciano Taganin.  Të dy shfaqen në rrjetet përkatëse sociale duke pirë me njëri-tjetrin.

Nuk dihet nëse gjatë kësaj vizite Klaudia është takuar ose jo me ish-bashkëshortin e saj, koreografin Albi Nako, të cilin pak kohë më parë gjatë emisionin të Rudina Magjistarit e ka quajtur “vëlla”, fjalë e cila shkaktoi shumë impakt në media dhe rrjete sociale.

Gjithashtu nuk dihet përse Klaudia ka vendosur të kthehet këto ditë në Tiranë.