Ai është një nga reperat më të njohur dhe më të suksesshëm.

Mesa duket Noizy do të sjellë një duetet më interesante së bashku me këngëtaren Nora Istrefi.

Ka qenë vetë Nora, e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet së bashku me Noizyn dhe anëtarë të tjerë të grupit OTR. Mbetet për tu parë se kur do të publikojnë hitin e tyre.