Anastasia Kvitko, një nga ruset më seksi në botë.

Së fundmi ajo ka postuar një foto, ku duket tejet provokative, si gjithmonë.

Fotoja në vetëm pak kohë ka marrë më shumë se 114 mijë like dhe me qindra komente, ku është folur me superlativa për pamjen e saj të jashtme.

Më poshtë do të keni mundësinë që të gjeni edhe disa fotografi të tjera të saj, të cilat do t’ju lënë pa frymë.