Bukuroshja e famshme ruse, asesi nuk e ka ndërmend të ndalet.

Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës në llogarinë e saj në Instagram.

Rivalja e Kim Kardashian nuk është se ka provokuar edhe aq, ashtu siç jemi mësuar ta shohim.

Kvitko duket në formë të mirë, dhe jo rastësisht është njëra ndër femrat më të përfolura në botë!