Luana Vjollca duket se është një adhuruese e madhe e librit

Moderatorja dhe këngëtarja është paraqitur me një video interesante në rrjetin sociale Instagram.

Luana shihet në një librari të madhe ku zgjedh libra për të lexuar.

Nuk dihet a është kjo libraria e këngëtares dhe bukuroshes apo është ndonjë reklamë që ajo është duke e xhiruar për ndokë.

Megjithatë, Luana duket seksi në të.

Për më shumë gjykojeni vet.