“Jam e fortë sepse më parë kam qenë e dobët”, kështu e ka përshkruar ndarjen Lauren Goodger

A jeni gati për të hyrë në tregun e beqarëve.

Bëhet fjalë për këtë seks bombë, Lauren goodger, e cila ka treguar se është ndarë nga i dashuri i saj Joey Morrison.

Këtë ajo e ka bërë me anë të një postimi shumë emocional në instagram.

Ish bukuroshja e Towie, ka pranuar se në të kaluarën ishte e “dobët” kur ndahej dhe mërzitej shumë por tani është duke shikuar përpara, për të ardhmen.

“Tani jam e fortë sepse më parë isha e dobët; kisha frikë sepse friësohesha; tani jam e mençur sepse më parë isha budallaqe”, ka thënë ajo në një citat të sinqertë në Instagram.