Ishte shfaqur për herë të fundit në publik gjatë pushimeve të verës në Ibiza dhe që atëherë i kishte munguar mediave rozë.

Por 27-vjeçarja Kimberley Garner është rikthyer punës fuqishëm, teksa ka realizuar një set mbresëlënës në reklamimin e veshjeve të markës me emrin e saj.

Ish-ylli i “Made in Chelsea” shfaqi trupin e saj të tonifikuar ndërsa ishte me bikini në një sfond të mrekullueshëm në bregdetin e ishullit Balearic.