Ajo është e njohur për të pasmet e saj gjigante të cilat morën famë të madhe gjatë pushimeve në Meksikë në prill.

Dhe Kim Kardashian tregoi se ka vetëbesim në trupin e saj të mërkurën mbrëma, derisa po dilte në LA,

Ylli 36 vjeçar  ekspozoi linjat seksi trupore e veshur në rroba ngjyrë kafeje, duke bërë që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar.

Kim dukej mahnitëse dhe në pah vuri të pasmet gjigante