Ajo është pa diskutim një prej femrave më atraktive dhe joshëse në planet. Kim Kardashian është ajo e cila arrin që gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet e saj.

Image

36-vjeçarja është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, teksa në Instagram, ajo numëron jo më pak se 104 milionë ndjekës. Shpesh ajo publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Image

Së fundmi e Kim ka publikuar një fotografi shumë ‘të nxehtë’ në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet duke zbuluar gjoksin e saj. Ajo shquhet për fizikun e saj të shkëlqyer, të cilin nuk heziton që ta ekspozojë asnjëherë në rrjetet sociale.