Ajo zakonisht duket e përsosur në paraqitjet e saj.

Por, Kim Kardashian u shfaq më ndryshe se kurrë, derisa po kryente ushtrimet në palestrën në Beverly Hills, shkruan Daily Mail,

Ylli 37-vjeçar habiti pa grim dhe me pamjen e një gruaje të lodhur. Megjithatë, si çdo herë format e saj bombastike morën gjithë vëmendjen.