Khloe Kardashian raportohet se është në muajin e pestë të shtatzënisë, por ajo refuzon të pranojë nëse po pret fëmijën e të dashurit të saj Tristan Thompson.

Të hënën, ajo ka publikuar foto ku shfaqet mjaft seksi, derisa buzët dhe thonjtë e saj mbajnë ngjyrë të kuqe, por që nuk ka treguar barkun, përcjell Bota sot.

Ndërsa, ditë më parë biondja bukuroshe ka publikuar një imazh ku shihet duke u puthur me të dashurin e saj basketbollist, por që barku i saj nuk vërehet aspak i fryrë