Ajo njihet si një nga femrat shqiptare më seksi

Bëhet fjalë për supermodelen Vildane Zeneli, e cila me çdo postim që bën menaxhon të duket tejet seksi dhe gjithmonë në hap me kohën.

Zhveshja është kryefjala e postimeve në llogarinë e saj në Instagram.