Taylor Swift përfundimisht është gjunjëzuar.

Këngëtarja ka befasuar fansat e saj me videon provokuese, në të cilën paraqitet krejtësisht nudo.

Edhe pse ajo deri më tash i është shmangur skenave të tilla, duket se përfundimisht ka ndërruar mendje.

Taylor është zhveshur për nevojat e spotit të këngës “Ready For It?”, i cili do të publikohet të enjten mbrëma. Ajo me këtë paraqitje ka befasuar dhe entuziazmuar miliona fansa të saj.