Këngëtarja Xhensila Myretzaj ka pothuajse dy muaj që është martuar.

Dasma e saj, pushimet luksoze dhe çdo hap tjetër nga ajo apo Besi, janë përcjellë më shumë kureshtje nga mediet.

Por, kjo vëmendje nuk është shuar akoma dhe Xhensila po vazhdon të jetë akoma e shumëkomentuar.

Këngëtarja sot në Instastory ka hedhur një video ku shihet se është në kuzhinë, teksa po përgatiste ushqimin.

Kështu, ajo dëshmoi se është nuse për shtëpi dhe se di të gatuaj ushqime të shijshme.