Courtney Stodden ka një zakon për të pozuar në të brendshme dhe më pas fotografitë I publikon për 243 ndjekësit e saj në Instagram.

Dhe e mërkura nuk ishte ndryshe për yllin e televizionit, e cila publikoi një imazh ku shfaqet në dhomën e gjumit e veshur në të brendshme,

“U zgjova në këtë mënyrë”, shkruan ajo përbri fotos, derisa veshur mban edhe çizme të gjata.

23 vjeçarja dukej mjaft seksi dhe provokuese, derisa ka ekspozuar gjoksin shpërthyes.