Këngëtarja Çiljeta Xhilaga duket se është bërë nostalgjike gjatë mbrëmjes së sotme.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku  shfaqet shtatzënë dhe gjithashtu foto të vogëlushit të saj Fernando. Krahas fotove ajo ka shkruar: “Dikur ishte tek barku ime…sot esht shoku im me i mir  qumshti panda mamit vet,”-përfundon këngëtarja postimin e saj në rrjete sociale.