Prej kohësh këngëtarja e njohur Enca Haxhia nuk është përfolur për një lidhje dashurie.

Pasi u hodhën postë  hamendësimeve se ajo dhe reperi Noizy ishin në një lidhje, nuk u dëgjua më për mashkull në jetën e saj.

Por me sa duket Encës i ka trokitur fati në derë. Ajo ka publikuar një video në SnapChat ku duket njaft euforike. Dikush i ka bërë një surprizë që i ka lumturuar ditën.

Një djalë i ulur në kolltuk dhe i ka sjellë një buqetë me lule shoqëruar me nëj pusullë.

Nuk dihet më shumë se kush është djali që i ndryshoi ditën dhe nëse kanë nëj lidhje dashurie së bashku.